Kriolipoliza

kriopoliza
krio3
kriolipoliza2

TOM_8169

Kriolipoliza Wrocław

CRIOCELL

Kriolipoliza jest nowoczesnym i nieinwazyjnym zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem zimna. Już kilka lat temu stwierdzono ze komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na wahania temperatury. Zaobserwowano, że  ulegają rozpadowi po schłodzeniu ich do temperatury 3-5 stopni. W naszym gabinecie oferujemy zabieg kriolipoplizy przy zastosowaniu jednego z najnowocześniejszych urządzeń.  8 stopni siły ssącej głowic oraz pelna automatyka i monitorowanie temperatury na powierzchni skóry powoduje ze zabieg jest bezpieczny i skuteczny. Ogranicza to możliwości wystąpienia objawów nieporządnych do minimum. . Urządzenie posiada 4 głowice ( dwie duże i 2 małe) co umożliwia zastosowanie  ich na różnych częściach ciała. Ponadto jako jedno z niewielu urządzeń na rynku umożliwia pracę dwóch głowic jednocześnie na dwóch obszarach ciała co zmniejsza ilość potrzebnych zabiegów. Dzięki temu znacznie skraca się  czas uzyskania oczekiwanego efektu i zmniejszają koszty całej kuracji.

Zabieg polega na miejscowym schłodzeniu danej partii ciała przy wykorzystaniu specjalistycznych głowic. Dzięki działaniu zimnej temperatury (-10 do +5°C) przez czas około 50-60 min.  uzyskujemy efekt rozpadu komórek tłuszczowych. Produktami rozpadu tkanki są w głównej mierze kwasy tłuszczowe i glicerol, które w konsekwencji ulegają zmetabolizowaniu przez organizm. Dlatego też ostateczny efekt zabiegu widoczny jest po 4-6 tygodniach. Podczas zabiegu głowica nie tylko działa chłodząco na daną partię ciała, lecz także zwiększa obszar działania przez wytworzenie podciśnienia i zassania fałdu skóry i tkanki tłuszczowej. Dodatkowo promienie podczerwone wytwarzane przez głowice  przyśpieszają metabolizm i rozpad komórek zwiększając efekt zabiegu. W konsekwencji uzyskujemy widoczny efekt redukcji obwodów ciała w miejscu poddanemu działaniu urządzenia. Zalecany odstęp pomiędzy zabiegami nie powinien być krótszy niż 6 tygodni. Oczywiście ostateczny efekt zależy od indywidualnych predyspozycji ale na pewno kriolipoliza jest jedną ze skuteczniejszych sposobów redukcji nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. 

Przebieg zabiegu:

Zabieg trwa około 60 minut. Do wybranych okolic ciała przykładamy głowice. Wytworzone podciśnienie zasysa skórę i tkankę tłuszczową powodując jej mocne przyleganie do powierzchni chłodzącej głowicy. Następnie obniżamy temperaturę głowicy do kilku stopni stopniowo obniżając temperaturę tkanek. Zabieg jest praktycznie niebolesny. Niewielki dyskomfort pacjentka może odczuwać w początkowej fazie w trakcie zasysania tkanek. Takie obniżenie temperatury w komórkach tłuszczowych do kilku stopni powoduje ich rozpad w ciągu kilku tygodni po zabiegu. TOM_8174

Miejsca zalecane do poddania zabiegowi:

-Brzuch

-Udach

-Bryczesy

-Boki

-Dolna część pleców

-Ramiona

Wskazania:

- nadmiar miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

-wyraźny nadmiar tkanki tłuszczowej

Przeciwwskazania:

-ciąża

-choroby zakaźne

-stan pooperacyjny w miejscu poddawanym zabiegowi (do 1 roku)

-stany zapalne

-otwarte rany

-nadwrażliwość na zimno

-przepuklina

-rozrusznik serca

-implanty

-zaburzenia krążenia

-choroba Raynauda

-krioglobulinemia

-napadowa hemoglobulinuria z zimna

-hipoproteinemia

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel: 71 783 37 85   tel: 602 708 286

mail: markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00 (rejestracja telefoniczna)
Sobota - niedziela: wg indywidualnych ustaleń

Formularz kontaktowy:

Zgody:

Menu