Mezoterapia

MEZOTERAPIA1
MEZOTERAPIA2

Mezoterapia igłowa Wrocław

Mezoterapia to znana metoda odmładzania skóry, która polega na precyzyjnym podawaniu odpowiednich preparatów w miejsca zmienione chorobowo lub tam, gdzie chcemy uzyskać pożądany efekt kosmetyczny. Podczas tego zabiegu do skóry wprowadzone zostaje bardzo duże stężenie kwasu hialuronowego i preparatów witaminowych w ilościach nieosiągalnych zabiegami kosmetycznymi.

Regularne stosowanie mezoterapii może w znacznym stopniu opóźnić starzenie się skóry, zmniejszyć wypadanie włosów, zmniejszyć objawy cellulitu czy poprawić wygląd rozstępów.

W naszym gabinecie wykonujemy mezoterapię:

 • twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
 • skóry owłosionej głowy
 • leczenie rozstępów i cellulitu

Zalety mezoterapi:

 • wprowadzenie dużego stężenia leku
 • pobudzenie procesów regeneracyjnych, stymulacja do produkcji kolagenu i elastyny
 • doprowadzenie do uelastycznienia i ujędrnienia i nawilżenia skóry

Wskazania mezoterapi:

 • sucha cera
 • zwiotczenie skóry
 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
 • cellulit
 • rozstępy
 • słabe, wypadające włosy

W gabinecie medycyny estetycznej Keramed zabieg mezoterapii wykonuje doświadczony lekarz za pomocą cienkiej igły, którą wprowadza lek pod naskórek w odstępach co 1 – 1,5 cm. Podawane leki są dobrane w zależności od miejsca wprowadzania i oczekiwanego efektu.Zabieg jest niemalże bezbolesny, jednak dla poprawy komfortu pacjenta stosujemy znieczulenie miejscowe. W miejscu podania leku widoczny jest niewielki pęcherzyk,  który znika bez śladów po 24-72 godzinach.Należy odróżnić zabieg mezoterapii, który wykonujemy w naszym gabinecie od zabiegu wykonywanego metodą szybkich nakłuć. Metoda ta jest bowiem znacznie mniej precyzyjna, gdyż większość leku zostaje na powierzchni skóry, przez co zmniejsza się jej skuteczność.

RODZAJE MEZOTERAPII:

Mezoterapia skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – możemy wykonywać zabiegi z preparatów, które zawierają duże zagęszczenie kwasu hialuronowego lub (mieszanek) różnych leków mających w składzie np. kwas hialuronowy, witaminy i antyoksydanty.

Zaletą podawania zagęszczonego kwasu hialuronowego jest uzyskanie maksymalnego efektu nawilżającego i odmładzającego skórę. Jednak (w zależności od rodzaju cery jak i wyglądu skóry) możemy wykonać zabieg „mezolift”, w którym poza kwasem hialuronowym podajemy np. preparaty wielowitaminowe lub antyoksydanty usuwające drobne zmarszczki na skórze.

Dobre wyniki likwidujące drobne zmarszczki uzyskujemy poprzez dodanie kilku dawek botoksu. W ten sposób doprowadzamy nie tylko do rewitalizacji, ale także do relaksacji skóry.

Skóra owłosiona głowy – daje świetne wyniki na matowych, słabych i wypadających włosach. W tym przypadku stosuje si ę preparaty zawierające m.in. witaminy, cynk. Po 2-3-4 zabiegach uzyskujemy znaczne wzmocnienie włosów i zmniejszenie intensywności ich wypadania.

Leczenie rozstępów i cellulitu – zabieg polega na podawaniu specjalnych preparatów na głębokość do kilku milimetrów. Najczęściej podaje się je na brzuch, uda i ramiona. Ważne są zarówno świadomość pacjenta, jak i jego oczekiwania - zabiegami nie jesteśmy w stanie całkowicie zlikwidować objawów cellulitu czy rozstępów. Możemy jednak w znacznym stopniu poprawić wygląd skóry.

Zapraszamy do korzystania z usług Keramedu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. powiększanie ust, lipolizę czy wypełnianie zmarszczek.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel: 71 783 37 85   tel: 602 708 286

mail: markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00 (rejestracja telefoniczna)
Sobota - niedziela: wg indywidualnych ustaleń

Formularz kontaktowy:

Zgody:

Menu