Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Radiofrekwencja mikroigłowa RF to najnowsza metoda bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Dzięki swojej skuteczności, różnorodności zastosowań i uzyskiwanym efektom jest obecnie jednym z najbardziej uznanych zabiegów w świecie medycyny estetycznej.

Zabieg polega na wykorzystaniu synergii różnych opcji terapeutycznych podczas jednej sesji, co zdecydowanie zwiększa efekty i zadowolenie pacjenta z otrzymanych rezultatów.

Mechanizm działania

Procedura polega na ściśle kontrolowanym wykonaniu serii mikronakłuć wierzchnich warstw skóry (od 0,5 mm do 3,5 mm wgłąb), z jednoczesną emisją fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej, które rozchodząc się równomiernie w skórze właściwej wywołują wzrost temperatury tkanek. Minimalne uszkodzenia powierzchni skóry umożliwiają wywołanie serii mikrouszkodzeń w jej głębokich warstwach, pobudzając tym samym wielopoziomowe procesy regeneracji. Temperatura powoduje obkurczenie i napięcie istniejących włókien kolagenowych, inicjuje proces ich regeneracji, a także stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. W ten sposób częściowo uszkodzona tkanka jest zastępowana przez nową – młodą i o prawidłowej budowie.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaobserwować jędrniejszą, bardziej elastyczną i odmłodzoną skórę. Odbudowane rusztowanie kolagenowe powoduje spłycenie zmarszczek oraz blizn i rozstępów, czasem uzyskując efekt ich całkowitej likwidacji. Przebudowa skóry może trwać nawet 5 miesięcy od zabiegu!

Wskazania:

• Lifting twarzy, szyi, brzucha (np. po ciąży)
• Redukcja cellulitu
• Wygładzenie zmarszczek
• Odmłodzenie skóry
• Redukcja cieni pod powiekami
• Redukcja rozstępów i blizn
• Rozjaśnianie przebarwień
• Wyrównanie atrofii i blizn powierzchownych
• Ujędrnienie skóry ciała
• Likwidacja nadpotliwości

Podczas zabiegu pacjent może odczuwać ciepło lub niewielki ból związany z nakłuciami skóry, któremu zapobiegamy stosując środki miejscowo znieczulające. W przeciwieństwie do zabiegów laserowych nie występuje tutaj ryzyko poparzeń czy przebarwień skóry. Naturalnie pojawiające się tuż po zabiegu lekkie zaczerwienienie powinno ustąpić po max. 2 dniach i bez problemu daje się ukryć pod makijażem.

Często już po 1 zabiegu widoczne są pożądane efekty, zazwyczaj jednak wykonuje się cykl 2-4 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

Pełna oferta

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620