O nas

Keramed Wrocław 

Od 16 lat wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym możliwe jest np. wygładzenie zmarszczek, nawilżenie ust, czy też uniesienie opadającej powieki. Pomagamy osobom, które pragną usunąć tatuaż lub pozbyć się blizn i rozstępów. Dbamy o to, by przywrócić naszym klientom pewność siebie i radość z życia – bez skrępowania drobnymi defektami ciała.

Korzystając z naszych usług zyskujesz:

  • szeroki wybór zabiegów
  • możliwość konsultacji ze specjalistami w swoich dziedzinach
  • korzystne ceny
  • doświadczony personel, który stale poszerza swoją wiedzę
  • przyjazną i komfortową atmosferę
  • pełną informację na temat przygotowania do wybranych zabiegów, ich przebiegu oraz spodziewanych efektów
o-nas1
M

Doświadczenie

Przez 16 lat istnienia gabinetu rozwiązaliśmy wiele różnych problemów naszych pacjentów. Mamy sprawdzone metody i poznaliśmy preparaty, dające najlepsze rezultaty.

M

Kwalifikacje

Medycyna estetyczna daje coraz więcej możliwości. Nieustannie podążamy za nowymi trendami i zgłębiamy wiedzę, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach.

M

Nowoczesny sprzęt

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, służącego do przeprowadzania licznych niechirurgicznych zabiegów poprawiania wyglądu, m.in z lasera PICO-Q.

Nasi specjaliści

Grzegorz Markowicz

lek. Grzegorz Markowicz

Jestem chirurgiem (specjalizacja z chirurgii urazowej), a od 2005 roku wykonuję zabiegi medycyny estetycznej w prowadzonym przeze mnie gabinecie Keramed. Ze względu na to, że jest to nowa i bardzo szybko rozwijająca się gałąź medycyny stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych międzynarodowych zjazdach i kongresach, szkoleniach oraz warsztatach. Łączę w ten sposób najnowszą wiedzę z doświadczeniem i zdolnościami manualnymi zdobytymi na sali operacyjnej. Pozwala mi to świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam na bezpłatne konsultacje.

tel: 602 708 286

j

markowicz@keramed.com.pl

Edyta Markowicz

Edyta Markowicz

Jestem specjalistką w zakresie metod skutecznego usuwania tatuażu. Od ponad 5 lat wykorzystuję swoje szerokie doświadczenie medyczne, aby pomagać pacjentom w pozbywaniu się niechcianego lub źle tolerowanego przez organizm barwnika. Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie czasem stosując spersonalizowaną mieszankę techniki chemicznej i laserowej, aby osiągnąć satysfakcjonujący dla moich pacjentów efekt. Wierzę, że dziesiątki pomyślnie usuniętych tatuaży i wypracowane przeze mnie protokoły zabiegowe są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi sytuacjami natury klinicznej i estetycznej.

tel: 600 056 975

j

tatuaz.keramed@gmail.com

Katarzyna Markowicz

lek. Katarzyna Markowicz

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyłam zaawansowane kursy w zakresie trychologii medycznej, a także należę do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, International Trichoscopy Society oraz World Hair Council. Zajmuję się nie tylko przyczynami i leczeniem wypadania włosów, ale również chorobami skóry głowy. W codziennej praktyce oferuję dokładną diagnostykę na najwyższej światowej klasy sprzęcie, rzetelną i opartą na dowodach medycznych wiedzę oraz zabiegi dające widoczne efekty. Współpracuję z liderami branży trychologicznej w Polsce, wciąż pogłębiając swoją wiedzę, aby móc zapewnić swoim pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług.

tel: 602 176 620

j

trycholog.keramed@gmail.com

gabinet-keramed-3
gabinet-keramed

Gabinet

Dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas bardzo cenne.

Stworzyliśmy przestronne i jasne wnętrza, aby pacjenci mogli czuć się w naszym gabinecie swobodnie i komfortowo. W salach zabiegowych znajdują się profesjonalne fotele, które pozwolą każdemu przyjąć wygodną pozycję. Dbamy o czystość oraz ścisłe przestrzeganie zasad higieniczno – sanitarnych. Gabinet jest zlokalizowany w ustronnym miejscu, co pozwala naszym pacjentom czuć się dyskretnie po zabiegach w drodze do samochodu.

gabinet1
logo-keram

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Medycyna estetyczna

lek. Grzegorz Markowicz

tel: 602 708 286

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

lek. Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620