Powiększanie ust

Powiększanie, nawilżanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust stało się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Korzystają z niego zarówno osoby pragnące pełniejszych ust, jak i te, u których wargi dolna i górna są po prostu mało wykształcone lub mają niezadowalający dla pacjenta kształt. W parze z powiększaniem idzie również nawilżanie ust, które osiągane jest dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego wiążącego wodę. Zabieg pozwala na przywrócenie nie tylko objętości, ale i koloru warg, których wygląd naturalnie zmienia się wraz z wiekiem.

Niektórzy klienci decydują się także na korektę opadających kącików lub wypełnienie drobnych zmarszczek mimicznych (tzw. zmarszczek palacza).

Bezpieczne wypełnianie ust kwasem hialuronowym


Modelowanie ust
jest metodą stosowaną już od wielu lat na całym świecie, a wykorzystywanie w tym celu certyfikowanych preparatów z kwasem hialuronowym czyni ją w pełni bezpieczną. Po zabiegu usta są nie tylko pełniejsze, ale i lepiej nawilżone oraz jędrniejsze. Ponadto wargi stają się bardziej wyraziste, odzyskując swój dawny koloryt.

W celu umówienie wizyty zapraszamy do kontaktu. 

Powiększanie ust przed i po zabiegu:

 

Powiększanie ust w Keramed we Wrocławiu 

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który dodaje objętości ustom, sprawiając, że wyglądają na zdrowe i nawilżone. Ma za zadanie zastąpić utraconą objętość oraz poprawić kształt i wyrazistość. Decyzja o wypełnieniu ust jest bardzo osobista, jednak medycyna estetyczna staje się coraz powszechniejsza, dzięki bezpiecznym zabiegom, które pomagają uzyskać wymarzony wygląd. Chęć powiększenia ust może mieć wiele powodów, jak na przykład chęć przywrócenia poprzedniego rozmiaru ust. Wraz z upływem lat usta mogą robić się cieńsze, płaskie i wysuszone. Kwas skutecznie pomaga także w korekcji asymetrii ust, dzięki temu usta są pełne, nawilżone i pełne blasku. Powiększanie ust poprawia samoocenę i wizerunek ciała, co zwiększa pewność siebie.

Wypełnienie ust Wrocław

Wypełniacze z kwasem hialuronowym mogą poprawić wygląd ust poprzez dodanie im kształtu, struktury, jędrności i nawilżenia. Nasz wyszkolony zespół lekarzy dostosowuje zabiegi indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że osiągnięte rezultaty będą zgodne z wizją i oczekiwaniami. Zabieg jest naturalną alternatywą dla chirurgii plastycznej i jest praktycznie bezbolesny z długotrwałymi efektami.

Nawilżenie ust kwasem hialuronowym

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym to popularny zabieg medycyny estetycznej, który poprawia wygląd ust. Zabieg polega na wstrzyknięciu do ust wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który dodaje im objętości i poprawia nawilżenie. Nawilżanie ust pomaga wygładzić wszelkie linie i zmarszczki wokół ust. Rezultaty zabiegu są natychmiastowe i mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy. 

Jakie korzyści przynosi wypełnianie ust kwasem hialuronowym?

Kontrola kształtu i wielkości ust

Ilość wstrzykiwanej substancji może być swobodnie kontrolowana, dzięki temu objętość i kształt ust wygląda zawsze naturalnie.

Stopniowe zmiany

Zastrzyki można podawać stopniowo podczas kilku wizyt, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Pozwala to na sprawdzenie jaka ilość jest optymalna, by uzyskać pożądany efekt.

Gładkie i jędrne usta

Wszelkie grudki i guzki powstałe w wyniku ruchu warg łatwo się rozpuszczają. W porównaniu do innych wypełniaczy kwas hialuronowy powoduje znacznie mniejszy obrzęk.

Trwałe rezultaty

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym utrzymują się od 6 do 18  miesięcy. Dzięki czemu możesz cieszyć się pięknymi, pełnymi i nawilżonymi ustami przez długi czas.

Pełna oferta

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620