Botoks

Botoks na zmarszczki mimiczne —  nieinwazyjny zabieg wygładzający zmarszczki

Marszczenie brwi w zdumieniu, kurze łapki przy uśmiechaniu się – takie gesty powodują zmiany wyglądu naszej cery w określonych miejscach, przyczyniając się do powstawania tzw. zmarszczek mimicznych. Z upływem lat pogłębiają się z uwagi na coraz mniejsze napięcie naskórka, zanik naturalnego kolagenu, a także mniejsze odżywienie skóry.

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową

Pogłębiające się zmiany mogą przyczynić się do pogorszenia samopoczucia, utraty pewności siebie. Od kilku lat znane są jednak metody, które pozwalają na poprawę wyglądu z wykorzystaniem innowacyjnych preparatów. Najczęściej stosowana jest toksyna botulinowa (botoks). Ta substancja używana w medycynie w bardzo małych (całkowicie bezpiecznych) stężeniach ma właściwości blokowania (porażania) nerwów odpowiedzialnych za napięcie mięśni, przyczyniając się tym samym do wygładzenia powierzchni skóry. Zabieg polega na podaniu bardzo cienką igłą niewielkich ilości botuliny w określone miejsca na twarzy (zwykle w 2-4 punktach). Okres trwania takich czynności nie przekracza 10 minut i jest praktycznie bezbolesny. W następujący po zabiegu dniach substancja przenika do sąsiadujących mięśni powiększając obszar oddziaływania.

Botoks — efekty

Efekt można zaobserwować już po 7 do 10 dni po iniekcji. Utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy. Nie zaobserwowano po zabiegu większych efektów ubocznych, a jedynie niegroźne, przejściowe powikłania. Najlepsze rezultaty można osiągnąć przy korekcji:

  • kurzych łapek, czyli zmarszczek wokół oczu
  • zmarszczek na czole
  • lwiej zmarszczki, czyli bruzdy między brwiami

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu oraz zapisania się na bezpłatne konsultacje. Podczas spotkania wyjaśnimy Państwu ewentualne możliwości i zaproponujemy optymalny rodzaj zabiegu.  Zachęcamy również do pełnego zapoznania się z ofertą gabinetu medycyny estetycznej  Keramed.

Pełna oferta

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620