Wypełnianie zmarszczek

WYPELNIANIE1
WYPEL2
wypelniacze podstawowe zabiegi1
kwas hialuronowy

W ciągu ostatnich 10 lat nastąpił bardzo szybki rozwój metod poprawiających wygląd twarzy za pomocą wygładzania zmarszczek, poprawy kształtu ust czy też unoszenia ich kącików.

Jedną z bardziej skutecznych metod jest stosowanie substancji wypełniającej bruzdy i zmarszczki. W medycynie estetycznej używany jest w tym celu głównie usieciowany kwas hialuronowy. Unika się stosowania preparatów polimerowych ze względu na występujące po ich użyciu odległe powikłania.

Na rynku są dostępne liczne preparaty m.in.  Surgiderm, Restylane, Perfecta,Styl Age. W trakcie naszej praktyki nie odnotowaliśmy bardzo dużych różnic w ich stosowaniu. Trwałość wyników jest porównywalna . Czas po jakim materiał ulega bioabsorbcji ( biologicznej degradacji i wchłonięciu) wynosi  od 7 do 15 miesięcy (średnio 9-11 miesięcy).
Stabilizowany kwas hialuronowy to związek, który występuje w przyrodzie i nie wywołuje praktycznie żadnych reakcji alergicznych czy immunologicznych. Podstawową i jednocześnie najważniejszą własnością kwasu hialuronowego, pozwalającą na wydłużenie efektów nawet do 15 miesięcy jest zdolność wiązania wody.
Preparat podany śród lub podskórnie wypełnia zmarszczkę, a z biegiem czasu jego objętość stopniowo ulega zmniejszeniu. Właśnie wtedy zdolność wiązania wody utrzymuje stałą objętość żelu i powoduje trwalsze wypełnienie zmarszczek. W ten sposób efekty kosmetyczne utrzymują się dłużej i zabieg można powtarzać rzadziej.
Zabieg jest mało bolesny, ale i krótkotrwały. Aby uśmierzyć ból często wystarczy zastosować maść znieczulającą. Efekty są widoczne natychmiast, choć bezpośrednio po zabiegu przez kilka dni w miejscu podania może utrzymywać się obrzęk lub niewielki krwiak.
Kwas hialuronowy stosujemy przede wszystkim do korekty głębokich bruzd nosowo-wargowych, uniesienia kącików ust i korekty ich kształtów lub do spłycenia zmarszczek między brwiami. Zastosowanie tego preparatu daje bardzo dobre i szybkie efekty. Jednak jego rodzaj i zakres wymagają dokładnego omówienia z lekarzem tak, aby końcowy efekt był zgodny z oczekiwaniami pacjenta.
Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje, w czasie których rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości i wspólnie zastanowimy się nad zakresem zabiegu. Prosimy również o zapoznanie się z innymi zabiegami oferowanymi w gabinecie medycyny estetycznej Keramed (zastosowanie botuliny, mezoterapia, lipoliza, makijaż permanentny). Wszystkie wykonywane u nas zabiegi pozwalają na poprawę wyglądu twarzy i powodują, że uzyskuje ona młodszy, wypoczęty i atrakcyjny wygląd.

keramed2

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel; 717833785   tel: 602 708 286

mail:markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975;

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00 (rejestracja telefoniczna)
Sobota - niedziela: wg indywidualnych ustaleń

Formularz kontaktowy:

Zgody:

Menu