Plasmage

Strona główna » Plasmage

Zabieg Plasmage — niechirurgiczne unoszenie powiek

Wśród wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznych obejmujących okolice oczu i mających na celu usunięcie nadmiaru skóry oraz naprężenia tej zwiotczałej z pewnością prym wiedzie niechirurgiczne unoszenie powiek Plasmage.

Plasmage – co to jest?

Zabieg ten przeprowadzany jest przy pomocy niewielkiego urządzenia, generującego mikrowiązki plazmy o ogromnej precyzji działania. Oddziałują one na uszkodzone tkanki pacjenta, wywołując zmianę powierzchownej warstwy naskórka w gaz – jest to kontrolowany proces sublimacji. Co bardzo istotne, zabieg nie ma wpływu na głębokie warstwy skóry oraz na okoliczne, zdrowe tkanki, dzięki czemu jest bezpieczny.

 

Wskazania do zabiegu Plasmage

 

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Plasmage są różnego rodzaju uszkodzenia tkanki skórnej, szczególnie w okolicach oczu pacjenta. Są to najczęściej:

  • opadające powieki górne
  • zmarszczki powieki dolnej
  • „kurze łapki”
  • blizny
  • żółciaki
  • rozstępy

Zabieg ten stosuje się również w przypadku występowania naczyniaków, brodawek, zrogowaceń czy kurzajek.

Jak wygląda zabieg Plasmage?

Przed zabiegiem pacjent przychodzi na konsultację lekarską, w trakcie której jest kwalifikowany do zabiegu i omawiane są jego oczekiwania. Lekarz informuje również o przebiegu procedury oraz konieczności i sposobie pielęgnacji skóry przez kolejne tygodnie.

Czas trwania zabiegu różni się w zależności od wskazania i lokalizacji. Stosowane znieczulenie miejscowe powoduje, że zabieg nie jest bolesny.

Działanie plazmy odbywa się zazwyczaj w kilkudziesięciu punktach (w zależności od obszaru zabiegu). W tych miejscach w procesie gojenia powstają następnie drobne strupki, które po 7-10 dniach odpadają, pozostawiając zagojoną, nową skórę.

W tym czasie należy szczególnie dbać o skórę, aby jak najszybciej się zagoiła. W tym celu zaleca się regularne stosowanie maści i kremów zmniejszających zaczerwienienie oraz przyspieszających regenerację skóry.

 

Efekty Plasmage

Ze względu na to, że uszkodzone tkanki zostają poddane sublimacji skóra po zabiegu staje się bardziej napięta, a zmarszczki zanikają. W zależności od okolicy zabiegu można mówić także o innych efektach – uniesieniu opadających powiek, wizualnej redukcji nadmiaru skóry,  usunięciu zmian skórnych czy zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny.

Pełna oferta

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

logo-keram

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

lek. Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620