PLASMAGE (unoszenie powiek niechirurgiczne)

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 Wśród wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznych znajdują się te obejmujące skórę twarzy. Często obejmują one okolice oczu i mają na celu usunięcie nadmiaru skór i naprężenie tej zwiotczałej. Jednym ze sposobów niechirurgicznego unoszenia powiek jest Plasmage.

Zabieg ten przeprowadzany jest przy pomocy niewielkiego urządzenia generującego mikrowiązki plazmy. Oddziałują one na uszkodzone tkanki pacjenta, wywołując zmianę wierzchniego naskórka w gaz – jest to kontrolowany proces sublimacji.

Wskazaniami do przeprowadzenia Plasmage są różnego rodzaju uszkodzenia tkanki skórnej w okolica oczu pacjenta. Są to najczęściej opadające powieki, zmarszczki powieki dolnej, kurze łapki, blizny, żółciaki, rozstępy i inne. Zabieg ten stosuje się również w przypadku występowania naczyniaków, brodawek, zrogowaceń czy kurzajek.

Jak wygląda zabieg Plasmage?

Przed umówieniem się na zabieg pacjent powinien stawić się na konsultację lekarską, w trakcie której omawiane są jego oczekiwania. Lekarz informuje również o przebiegu zabiegu oraz konieczności pielęgnacji skóry przez kolejne tygodnie.

Należy pamiętać, że przeciwwskazaniami do przeprowadzenia Plasmage są:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • bakteryjne bądź wirusowe choroby w okolicach, gdzie ma być przeprowadzony zabieg,
  • choroby nowotworowe,
  • zażywanie leków, które wpływają na krzepnięcie krwi oraz procesy gojenia.

Efekty Plasmage

Ze względu na to, że uszkodzone tkanki zostają poddane sublimacji, skóra po zabiegu staje się bardziej napięta, co z kolei eliminuje zmarszczki. Można mówić także o innych efektach – uniesieniu opadających powiek, wizualne usunięcie nadmiaru skóry czy zwiększona produkcja kolagenu i elastyny.

Plasmage jest metodą niechirurgiczną, w związku z czym nie istnieje konieczność pozostawania dłużej w ośrodku medycyny estetycznej. Należy jednak szczególnie dbać o skórę w tym czasie, aby jak najszybciej się zagoiła. W tym celu zaleca się regularne stosowanie maści i kremów zmniejszających zaczerwienienie oraz przyspieszających regenerację skóry.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
woj. dolnośląskie

tel. 71 783 37 85
gabinet@keramed.com.pl

lek.med. Grzegorz Markowicz - medycyna estetyczna
tel: 602 708 286

Edyta Markowicz - usuwanie tatuażu makijaż permanentny
tel: 600 056 975

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00 (rejestracja telefoniczna)
Sobota - niedziela: wg indywidualnych ustaleń

Formularz kontaktowy:

Zgody:

Menu