Laser frakcyjny CO2

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 we Wrocławiu

 

Laser frakcyjny CO2 jest idealną propozycją dla osób, które chcą odmłodzić i zregenerować swoją skórę oraz skutecznie pozbyć się niechcianych zmarszczek, blizn czy rozstępów.

Zabieg wykonywany jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem wykorzystujących technikę laserową – laserem CO2 wyposażonym w skaner frakcyjny. Jego parametry techniczne umożliwiają wytworzenie impulsu laserowego w bardzo krótkim czasie (5 nanosekund), a następnie jego rozszczepienie na setki wiązek w obszarze poddawanym leczeniu. Odmiennie od innych urządzeń, laser frakcyjny CO2 nie naświetla jednorodnie powierzchni skóry, ale „dziurkuje ją” w wielu mikroskopijnych punktach (których ilość zależy od okolicy i wskazań klinicznych). Dzięki temu tworzy się siateczka mikrouszkodzeń, zawierająca również wysepki zdrowej skóry, co znacznie przyspiesza proces gojenia i zmniejsza ryzyko powikłań, przy zwiększonej, względem innych technik laserowych, skuteczności.

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Efektem działania lasera jest nie tylko złuszczenie i wygładzenie powierzchni skóry, ale przede wszystkim silna stymulacja procesu regeneracji i przebudowy poprzez wzmożoną syntezę kolagenu. Dzięki temu likwidujemy niedoskonałości, a skóra staje się gładsza, jędrniejsza i o jednolitym kolorycie.

O zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest praktycznie bezbolesny. Dodatkowo możemy schładzać skórę w trakcie procedury, w trosce o naszych wrażliwszych pacjentów.

Zaraz po zabiegu widoczne jest zaczerwienie, czasami może wystąpić niewielki obrzęk. Lekkie uczucie pieczenia zazwyczaj utrzymuje się 2-3 godziny, a rumień, w zależności od agresywności zabiegu, może utrzymywać się kilka-kilkanaście dni. Następnie skóra przybiera brązowy kolor i zaczyna się złuszczać. Proces wczesnego gojenia trwa ok. 4-7 dni, ale na pełne efekty zabiegu należy poczekać do czasu zakończenia przebudowy skóry – zazwyczaj 3-6 miesięcy.

 

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 wykonujemy zazwyczaj raz na 1-2 lata. Najczęściej decydujemy się na niego chcąc pozbyć się drobnych zmarszczek w okolicy oczu i na policzkach, poprawić owal twarzy (uzyskujemy efekt liftingu), zwiększyć ogólnie napięcie skóry, dokonać jej odbudowy i rewitalizacji.

Laser frakcyjny CO2 jest jednym z najskuteczniejszych  urządzeń stosowanych obecnie w medycynie estetycznej. Jeden zabieg ma efektywność porównywalną do 3-4 zabiegów laserem nieablacyjnym. 

 

Wskazania

  • Zmarszczki wokół oczu, ust, na policzkach 
  • Zaburzenie owalu twarzy (tzw. chomiki)
  • Blizny różnego pochodzenia m.in. potrądzikowe
  • Rozstępy
  • Utrata jędrności, zmniejszone napięcie skóry
  • Szara, ziemista cera
  • Przebarwienia, nierówny koloryt 
  • Działanie przeciwstarzeniowe (anti-aging)

Pełna oferta

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620