Zabiegi na twarz

Botox

Toksyna botulinowa to substancja medyczna wstrzykiwana cienkimi igłami w małych, bezpiecznych ilościach. Dzięki zabiegowi likwidujemy zmarszczki mimiczne, a powierzchnia skóry zostaje wygładzona.

Wypełnianie zmarszczek

Ostrzykiwanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego sprawia, że skóra nabiera jędrności i młodzieńczego wyglądu. Po zabiegu zmarszczki na twarzy i dekolcie są wyraźnie spłycone.

Powiększanie ust

Bezoperacyjne modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego pozwala osiągnąć upragniony kształt i bardziej wyrazisty kolor. Sprawia, że usta są pełniejsze i lepiej nawilżone.

Sculptra

Zabieg polega na podaniu w warstwę podskórną bezpiecznej zawiesiny kwasu polimlekowego. Zabieg ten jest najczęściej stosowany do zniesienia wiotkości i uelastycznienia skóry na podbródku, szyi, dekolcie, brzuchu, dłoni i w okolicy kolan.

Nici hialuronowe

Nici tworzy się przez podanie w określony sposób większego stężenia roślinnego kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi znikają lub wyraźnie spłycają się drobne zmarszczki na policzkach, a skóra jest napięta, ujędrniona i nawilżona.

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny silnie stymuluje proces regeneracji i przebudowy skóry poprzez wzmożoną syntezę kolagenu. Efektem jego działania jest złuszczenie i znaczne wygładzenie powierzchni skóry, która staje się jędrniejsza. Aby zaobserwować efekt wystarczy już jeden zabieg na rok.

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy to wypełnianie specjalnymi kwasami hialuronowymi indywidualnie wybranych obszarów twarzy. W ten sposób odtwarzamy jej objętość sprzed 5-10 lat, zatrzymując optycznie proces starzenia. 

Ulthera HIFU

Niechirurgiczny lifting metodą HIFU daje niesamowite rezultaty. Przeprowadza się go z wykorzystaniem ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. W efekcie dochodzi do skrócenia i skręcenia włókien kolagenu, przez co skóra jest wyraźnie odmłodzona.

Mezoterapia

Podczas mezoterapii do skóry wprowadza się duże stężenie kwasu hialuronowego i preparatów witaminowych. Dzięki temu opóźniamy starzenie się skóry, zmniejszamy wypadanie włosów czy poprawiamy wygląd rozstępów.

Nici liftingujące

W naszym gabinecie stosujemy nici liftingujące najwyższej jakości, co gwarantuje pacjentom najbardziej satysfakcjonujące efekty. Zabieg poprawia owal twarzy, ujędrnia skórę policzka oraz wpływa korzystnie na oznaki starzenia się w przyszłości.

Plasmage – unoszenie powiek

Jest to metoda polegająca na uszkodzeniu tkanki mikrowiązką plazmy. Zabieg eliminuje zmarszczki, unosi opadające powieki, zmniejsza wizualnie nadmiar skóry. Stosowany również w przypadku usuwania naczyniaków, brodawek, kurzajek i zrogowaceń.

Liposukcja strzykawkowa

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą strzykawki pozwala w małoinwazyjny sposób wymodelować twarz, uda, pośladki, ramiona, kolana, pachy, a także brzuch.

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Połączenie nakłuwania skóry mikroigłami z rozgrzewaniem falami elektromagnetycznymi to skuteczna metoda przy usuwaniu zmarszczek, blizn i przebarwień. Zwiększa napięcie skóry i usuwa rozstępy. 

GF Osocze bogatopłytkowe

Podczas zabiegu osocze pozyskane z krwi pacjenta zostaje wykorzystane w celu biostymulacji komórek, przez co dochodzi do rewitalizacji skóry, poprawienia jej elastyczności, wygładzenia zmarszczek i fałd, a także przyspieszenia procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Lipofilling

Podczas zabiegu naturalny tłuszcz pacjenta jest pobierany, a następnie wstrzykiwany w wybrane miejsca np. twarz, usta, dłonie, piersi czy pośladki. Wygładza zmarszczki, blizny, poprawia kształt twarzy i ujędrnia skórę. 

Karboksyterapia

Dwutlenek węgla podawany śródskórnie stymuluje produkcję nowego kolagenu oraz zwiększa ukrwienie i tym samym polepsza odżywienie danego obszaru. Dzięki temu opóźnia się proces starzenia i poprawia kondycja skóry. 

Bruksizm – zgrzytanie zębami

Zabieg polega na podaniu botuliny w kilku miejscach do mięśnia żwacza (w okolicach kąta żuchwy). W ten sposób osłabiamy ten mięsień, przez co ustępują lub znacznie zmniejszają się objawy zaciskania i zgrzytania zębami.

Pełna oferta

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620