Usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu za pomocą metod laserowych i nielaserowych zapewnia skuteczność i pożądany efekt. W naszym gabinecie wykorzystujemy obie metody, dopasowując ich działanie do rodzaju tatuażu. Czasami w obrębie jednego tatuażu stosujemy obydwie metody, skracając czas leczenia i zmniejszając koszty usunięcia całego tatuażu. Przy pomocy lasera wykonujemy również zabiegi mające na celu usuwanie blizn, znamion oraz makijażu permanentnego.

Innowacyjny sprzęt – bezpieczny i efektowny zabieg

Zabiegi wykonujemy w ramach gabinetu lekarskiego, dlatego spełniamy najwyższe standardy sterylności i warunki sanitarno-epidemiologiczne. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz o uzyskanie jak najlepszych efektów przy jak najmniejszej ilości zabiegów. Dlatego wyposażyliśmy nasz gabinet w innowacyjny laser Pico-Q. Czas impulsu został skrócony do picosekundy, dzięki czemu skuteczność zabiegu jest większa niż przy poprzednich modelach. Dodatkowo skóra goi się szybciej, a ryzyko powstania blizn znacznie się zmniejsza. Laser wykorzystujemy także do usuwania zmian na skórze, w postaci znamion, przebarwień i blizn. Także w tym przypadku, podczas konsultacji dopasowujemy rodzaj zabiegu do problemu. W niektórych sytuacjach zdecydowanie lepszy efekt dadzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego zapraszamy do naszego gabinetu, w celu ustalenia najlepszego rozwiązania.

Informacje o zabiegu

Nasi pacjenci informowani są o przebiegu zabiegów oraz o możliwych skutkach niepożądanych. Mimo zaawansowanych technologii zastosowanych w wykorzystywanym przez nas sprzęcie, może dojść do rozjaśnienia skóry w miejscu tatuażu. Ma to związek ze zbyt głęboko położonym barwnikiem, jego rodzajem i kolorem. Dlatego w niektórych przypadkach proponujemy zastosowanie metody nielaserowej, czyli chemicznej. Oczywiście nie jest metoda pozbawiona wad ale nasze doświadczenie i możliwości łączenia obu tych metod pozwala uzyskać optymalny, najlepszy z możliwych efektów.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel: 71 783 37 85   tel: 602 708 286

mail: markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

Menu