Usuwanie blizn

Strona główna » Usuwanie blizn

Zabiegi usuwania blizn wykonywane we Wrocławiu

Blizny to zmiany naprawcze, które powstają na skutek uszkodzenia zdrowej tkanki, w wyniku rozmaitych urazów. Pobudzenie aktywności fibroblastów sprawia, że powstałe na ciele ubytki są uzupełniane tkanką łączną. Bliny mogą przyjmować postać zmian skórnych koloidowych (bliznowców), przerostowych, przykurczowych, a nawet zanikowych (zmian zejściowych po trądziku). Sposobem na ich usunięcie jest wykonanie wybranego zabiegu usuwania blizn. W naszym gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzamy w tym celu rozmaite procedury – dobierane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Metody usuwania blizn stosowane w Keramed we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa

Jednym z zabiegów dostępnych w naszym gabinecie służących likwidacji blizn jest mezoterapia igłowa. To popularna metoda polegająca na precyzyjnym podaniu pacjentowi preparatów w miejsca, w których doszło do zmian chorobowych lub w te, w obrębie których zależy nam na osiągnięciu oczekiwanego efektu kosmetycznego.

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

W naszym wrocławskich gabinecie medycyny estetycznej zajmujemy się również przeprowadzaniem radiofrekwencji mikroigłowej RF. Także ten zabieg służy usuwaniu blizn i tym samym poprawie wyglądu i samopoczucia naszych pacjentów. Polega na wykonaniu serii mikronakłuć wierzchnich warstw skóry, z towarzyszącą temu emisją fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej.

Lipolifitng

Wśród metod usuwania blizn stosowanych we Wrocławiu, w naszej klinice piękna, znajduje się również zabieg kategorii lipolifitng – Wrocław. Zabieg ten polega na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta w wybrane miejsca. Lipolifitng jest przeprowadzany w celu wygładzenia blizn – zarówno pooperacyjnych, jak i oparzeniowych i potrądzikowych.

Laser frakcyjny CO2

W podanym kontekście warto też wspomnieć o zabiegu laserem frakcyjnym CO2, który jest przeznaczony dla osób zainteresowanych odmłodzeniem i regeneracją swojej skóry, ale nie tylko. Metoda ta służy również likwidacji niechcianych zmarszczek. Poza tym jest wykorzystywana w celu pozbycia się blizn czy rozstępów.

Pełna oferta

Botoks

Powiększanie i nawilżanie ust

Nici hialuronowe

Laser frakcyjny CO2

Liposukcja strzykawkowa (usuwanie tłuszczu)

Sculptra

Mezoterapia

Nici liftingujace

Nadpotliwość pach

Lipofilling (wypełnianie własnym tłuszczem)

Plasmage (niechirurgiczne unoszenie powiek)

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Usuwanie tatuażu

Wypełnianie zmarszczek

GF Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wolumetria twarzy

Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Ulthera HIFU

Karboksyterapia

Lipoliza

logo-keram

Adres:

ul. Poranna 31 D

Wrocław, 53-026

Email:

markowicz@keramed.com.pl

tatuaz.keramed@gmail.com

trycholog.keramed@gmail.com

Usuwanie tatuażu

Edyta Markowicz

tel: 600 056 975

Trychologia

lek. Katarzyna Markowicz

tel: 602 176 620