LIPOLIZA

Lipoliza pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej w miejscach które nie chcą poddać się diecie lub ćwiczeniom fizycznym.

Najczęściej „ oporny” tłuszcz usuwany jest z okolic:

  • podbródka
  • bryczesów
  • okolicy tali i brzucha
  • fałdów na plecach
  • pośladków, bioder i ramion
  • fałdów nad kolanami

Zabieg polega na podawaniu cienka igłą w tkankę tłuszczowa substancji uzyskiwanej z soi – sulfatydylocholiny.

Już kilkanaście lat temu stwierdzono, że substancja ta wybiórczo powoduje rozpad komórek tłuszczowych. W ten sposób dochodzi do całkowitego zniszczenia komórki tłuszczowej, przez co efekty tego zabiegu są trwałe.
W miejscu podania już po kilkunastu minutach pojawia się obrzęk i ból porównywalny do bólu „zakwaszonych” po intensywnym treningu mięśni. Te dolegliwości są związane z obecnością stanu zapalnego, w przebiegu którego dochodzi do rozpadu i uśnięcia komórek tłuszczowych. Ten stan zapalny jest zjawiskiem pożądanym i świadczy o skutecznym wykonaniu zabiegu. Zwykle wykonujemy 2-3 zabiegi w odstępach co 3-6 tygodni, a dolegliwości nie wymagają leczenia p/ bólowego.
Decyzja o tym, czy dany obszar ciała nadaje się do wykonania zabiegu lipolizy wymaga konsultacji i badania lekarskiego wykonanego przez doświadczonego lekarza. Dlatego zawsze przed zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultację w naszym gabinecie medycyny estetycznej. Pozwala ona ustalić wskazania do zabiegu, dobrać dawkę preparatu i wytłumaczyć technikę zabiegu i zasady postępowania.

Lipoliza to bardzo przydatny zabieg stosowany w medycynie estetycznej pozwalający na „modelowanie” sylwetki i korekcji miejsc które są źródłem kompleksów czy niezadowolenia pacjentów.
W gabinecie Keramed mogą Państwo poddać się również innym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, w tym odmładzania skóry, mezoterapii, wygładzaniu zmarszczek czy poprawie owalu twarzy.

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026

tel. 71 783 37 85
lek.med. Grzegorz Markowicz -medycyna estetyczna  tel: 602 708 286

Czekaj...

Zapisz sie

do naszego newslettera
Menu