Powiększanie i nawilżanie ust

maki
gabinet
Untitled Panorama4
1usta1

Z modelowania ust korzystają w naszym gabinecie zarówno osoby starsze, jak i młodsze. Zabieg ten dotyczy najczęściej poprawy konturu, ale wykonujemy również powiększanie ust (dokładnie czerwieni wargowej). Niektórzy klienci decydują się także na korektę uniesienia kącików lub wypełnienie drobnych zmarszczek mimicznych (tzw. zmarszczek palacza). Poza korektą kształtu proponujemy także nowoczesne zabiegi z zakresu nawilżania.

W przypadku zwiększenia czerwieni wargowej wykorzystujemy usieciowany kwas hialuronowy, podawany w miejsce zabiegowe podczas iniekcji. Z reguły stosujemy specjalny krem znieczulający, który likwiduje uczucie dyskomfortu. Osiągnięty efekt utrzymuje się przez okres 8-12 miesięcy. Po zabiegu zwykle przez kilkanaście godzin może utrzymywać się niewielki obrzęk lub dolegliwości bólowe niewymagające leczenia.

Wykonanie zabiegu może przebiegać:

  • jednoetapowo – zazwyczaj dotyczy to klientek powracających do gabinetu

    medycyny estetycznej. Takie osoby dokładnie wiedzą czego oczekują, co zdecydowanie ułatwia osiągnięcie pożądanego efektu.

  • dwuetapowo – taką praktykę podejmuje się w przypadku kobiet, odwiedzających gabinet po raz pierwszy. Z reguły obawiają się one, że końcowy wynik zabiegu może nie być zgodny z ich oczekiwaniami. Wówczas stosujemy dwa kroki. W pierwszym podajemy 75% przewidzianej dawki kwasu hialuronowego. W drugim (po 2-3 tygodniach) resztę w miejsca, które pacjenta chciałaby bardziej uwypuklić. Takie działanie pozwalają zminimalizować ryzyko niezadowolenia klientki i rozminięcia się wyglądu z oczekiwaniami.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie.

keramed2

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel; 717833785   tel: 602 708 286

mail:markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975;

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00 (rejestracja telefoniczna)
Sobota - niedziela: wg indywidualnych ustaleń

Formularz kontaktowy:

Zgody:

Menu