BOTOKS ( Botulina Azallure, Vistabel)

BOTOKS1
BOTOKS2

Marszczenie brwi w zdumieniu, kurze łapki przy uśmiechaniu się – takie gesty powodują zmiany wyglądu naszej cery w określonych miejscach, przyczyniając się do powstawania tzw. zmarszczek mimicznych. Z upływem lat pogłębiają się z uwagi na coraz mniejsze napięcie naskórka, zanik naturalnego kolagenu, a także mniejsze odżywienie skóry.

Pogłębiające się zmiany mogą przyczynić się do pogorszenia samopoczucia, utraty pewności siebie. Od kilku lat znane są jednak metody, które pozwalają na poprawę wyglądu z wykorzystaniem innowacyjnych preparatów. Najczęściej stosowana jest toksyna botulinowa (botoks). Ta substancja używana w medycynie w bardzo małych (całkowicie bezpiecznych) stężeniach ma właściwości blokowania (porażania) nerwów odpowiedzialnych za napięcie mięśni, przyczyniając się tym samym do wygładzenia powierzchni skóry. Zabieg polega na podaniu bardzo cienką igłą niewielkich ilości botuliny w określone miejsca na twarzy (zwykle w 2-4 punktach). Okres trwania takich czynności nie przekracza 10 minut i jest praktycznie bezbolesny. W następujący po zabiegu dniach substancja przenika do sąsiadujących mięśni powiększając obszar oddziaływania.

Efekty można zaobserwować już po 7 do 10 dni po iniekcji. Utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy. Nie zaobserwowano po zabiegu większych efektów ubocznych, a jedynie niegroźne, przejściowe powikłania. Najlepsze rezultaty można osiągnąć przy korekcji:

  • kurzych łapek czyli zmarszczek wokół oczu
  • zmarszczek na czole
  • lwiej zmarszczki czyli bruzdy między brwiami

W opinii społecznej zabiegi tego rodzaju w dalszym ciągu są jeszcze kontrowersyjne, choć można zaobserwować powoli zmieniający się trend. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości zachęcam do kontaktu. Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem, przeprowadziłem wiele podobnych zabiegów i jestem osobą kompetentną do udzielania informacji w tym zakresie. Zachęcam także do konsultacji. Podczas spotkania wyjaśnię Państwu ewentualne możliwości i zaproponuję optymalny rodzaj zabiegu. Bezpośrednia rozmowa pozwala na lepsze zrozumienie i wyjaśnienie zagadnienia. Zachęcam do pełnego zapoznania się z ofertą gabinetu medycyny estetycznej Keramed. Wszystkie zabiegi wykonywane u nas z pewnością wpłyną korzystnie na poprawę Państwa wyglądu.

keramed2

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel: 71 783 37 85   tel: 602 708 286

mail: markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

 
 

 

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

Formularz kontaktowy:

Zgody:

Zgody:

Menu