Oferta gabinetów medycyny estetycznej jest obecnie bardzo szeroka. Dzięki temu odpowiada na potrzeby różnych osób. Przy czym wskazać można na kilka usług, które są typowe dla gabinetów tego typu. W wybranych miejscach oferta została poszerzona, na przykład poprzez dodanie do niej możliwości usuwania tatuażu. Jakie jeszcze zabiegu można wykonać w wybranym gabinecie medycyny estetycznej?

Z jakimi problemami można zgłosić do gabinetu medycyny estetycznej?

Z usług takich klinik jak nasza korzystają między innymi te osoby, które maja problem z głęboki zmarszczkami na twarzy, a w tym z bruzdami nosowo-wargowymi i tzw. lwią zmarszczką. Jako przedstawiciele gabinetu medycy estetycznej z Wrocławia przyjmujemy również pacjentów z zaburzonym owalem twarzy, zapadniętymi policzkami i skroniami czy z podwójnym podbródkiem. Zgłaszają się też do nas takie osoby, które borykają się z bliznami, znamionami i przebarwieniami.

W gabinetach medycyny estetycznej wykonywane są również zabiegi mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej na plecach, talii, brzuchu i udach, a także napięcie wiotkiej skóry dekoltu, szyi, ramion, brzucha i nóg czy walkę z kruchymi, wypadającymi włosami. Wśród zabiegów, które przeprowadzamy, znaleźć też można usuwanie tatuażu oraz redukcję cellulitu.

Lista zabiegów, które można wykonać w naszym gabinecie medycyny estetycznej

W gabinetach medycyny estetycznej wykonywane są rozmaite zabiegi: na twarz oraz na całe ciało. Dodatkowo zajmujemy się też usuwaniem niechcianych tatuaży. Pełną listę zabiegów, którą są przez nas przeprowadzane, znaleźć można w odpowiednich zakładkach na naszej stronie www. Znaleźć można na niej między innymi takie zabiegi jak powiększanie i nawilżanie ust, liposukcję strzykawkową, lipolizę oraz wolumetrię twarzy.