Medycyna estetyczna: kwas hialuronowy, lifting twarzy

Untitled Panorama1
DSC9406
Untitled Panorama4
DSC9329

Specjalizujemy się w zabiegach medycyny estetycznej kwasem hialuronowym i botoxem. Wykonujemy zabiegi mające na celu poprawę kondycji skóry twarzy i ciała, zabiegi na wypełnienie zmarszczek. Proponujemy także usuwanie tatuażu, blizn i znamion. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nieustannie poszerzamy wiedzę w zakresie zabiegów medycyny estetycznej wprowadzając do oferty nowe, innowacyjne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązania.

Zabiegi na twarz i ciało

Oferujemy szeroki wybór zabiegów, dzięki którym rozwiązujemy problemy ze skórą na twarzy i ciele. Wykonujemy między innymi lifting twarzy, a także zabiegi osoczem bogatopłytkowym, znane jako lifting wampirzy. Przeprowadzamy także lifting HIFU oraz karboksyterapię przywracającą dawne napięcie, jędrność i elastyczność skórze na twarzy, dekolcie, a także brzuchu i udach, która z różnych powodów utraciła swoją elastyczność. W naszym gabinecie zadbasz również o swoje usta – oferujemy zabiegi powiększające i nawilżające usta.

Proponujemy także zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Uwarunkowania genetyczne mogą spowodować problemy z usunięciem tłuszczu z niektórych miejsc ciała wyłącznie za pomocą diety i intensywnych ćwiczeń. Zabiegi kriolipolizy i lipolizy umożliwiają usunięcie tłuszczu z okolic talii i brzucha, podbródka, bryczesów, a także pośladków i bioder.

Przeprowadzamy szereg zabiegów, których celem jest wygładzenie zmarszczek i poprawa owalu twarzy. Wśród nich znajdują się między innymi nici liftingujące, a także mezoterapia i lipofilling – całkowicie bezpieczna nowość, polegająca na wypełnieniu zmarszczek własnym tłuszczem.

Nasze zabiegi:

keramed2 1

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel: 71 783 37 85   tel: 602 708 286

mail: markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00 (rejestracja telefoniczna)
Sobota - niedziela: wg indywidualnych ustaleń

Menu