Medycyna estetyczna

Untitled Panorama1
DSC9406
Untitled Panorama4
DSC9329

Geneza medycyny estetycznej sięga lat 70. XX w. i jest ściśle powiązana z Francją, a dokładnie z francuskim endokrynologiem. Jean Jacques Legranda, bo o nim tu mowa, założył w 1973 r. Francuskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej, przecierając tym sami szlaki specjalistom z innych krajów. W Polsce działalność w tym zakresie zaczęto prowadzić w l. 90, rozwijając ją od tego czasu do światowego poziomu.

Jednym z polskich gabinetów medycyny estetycznej jest właśnie Keramed z Wrocławia. Wykonujemy zabiegi mające na celu poprawę kondycji skóry twarzy i ciała. Wykorzystujemy do tego m.in. botoks i kwas hialuronowym. Specjalizujemy się w wypełnianiu zmarszczek oraz w różnego rodzaju liftingach, np. HIFU czy wampirzym. Na poprawę owalu twarzy polecamy także nici liftingujące, mezoterapię i lipofilling – całkowicie bezpieczny zabieg polegający na wypełnieniu zmarszczek własnym tłuszczem. Przeprowadzamy także karboksyterapię, która przywraca dawne napięcie, jędrność i elastyczność skóry na twarzy, dekolcie, brzuchu i udach. Ponadto proponujemy również usuwanie tatuażu, blizn i znamion oraz zabiegi modelujące usta.

Ponadto przeprowadzamy szereg zabiegów, których celem jest wygładzenie zmarszczek i poprawa owalu twarzy. Wśród nich znajdują się między innymi nici liftingujące, a także mezoterapia i lipofilling – całkowicie bezpieczna nowość, polegająca na wypełnieniu zmarszczek własnym tłuszczem.

Usuwanie tłuszczu

W Keramed przeprowadzane są także zabiegi mające na celu usuwanie tłuszczu z różnych okolic ciała. Oferta ta powstała z myślą o wszystkich osobach, które zmagają się niechcianymi centymetrami w obwodzie pomimo stosowania diety i intensywnych ćwiczeń. Niestety niekiedy zdarza się tak, że to uwarunkowania genetyczne są główną przyczyną problemów z pozbyciem się tłuszczu. W Keramed wykonujemy zabiegi kriolipolizy i lipolizy umożliwiają usunięcie go z okolic talii i brzucha, podbródka, bryczesów, a także pośladków i bioder.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

 

lek.med. Grzegorz Markowicz

medycyna estetyczna

tel: 71 783 37 85   tel: 602 708 286

mail: markowicz@keramed.com.pl

 

Edyta Markowicz

usuwanie tatuażu
makijaż permanentny

tel: 600 056 975

mail: tatuaz.keramed@gmail.com

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00 (rejestracja telefoniczna)
Sobota - niedziela: wg indywidualnych ustaleń

Menu