POWIĘKSZANIE I NAWILŻANIE UST

Z modelowania ust korzystają w naszym gabinecie zarówno osoby starsze, jak i młodsze. Zabieg ten dotyczy najczęściej poprawy konturu, ale wykonujemy również powiększanie ust (dokładnie czerwieni wargowej). Niektórzy klienci decydują się także na korektę uniesienia kącików lub wypełnienie drobnych zmarszczek mimicznych (tzw. zmarszczek palacza). Poza korektą kształtu proponujemy także nowoczesne zabiegi z zakresu nawilżania.

W przypadku zwiększenia czerwieni wargowej wykorzystujemy usieciowany kwas hialuronowy, podawany w miejsce zabiegowe podczas iniekcji. Z reguły stosujemy specjalny krem znieczulający, który likwiduje uczucie dyskomfortu. Osiągnięty efekt utrzymuje się przez okres 8-12 miesięcy. Po zabiegu zwykle przez kilkanaście godzin może utrzymywać się niewielki obrzęk lub dolegliwości bólowe niewymagające leczenia.

Wykonanie zabiegu może przebiegać:

  • jednoetapowo – zazwyczaj dotyczy to klientek powracających do gabinetu
    medycyny estetycznej. Takie osoby dokładnie wiedzą czego oczekują, co zdecydowanie ułatwia osiągnięcie pożądanego efektu.
  • dwuetapowo – taką praktykę podejmuje się w przypadku kobiet, odwiedzających gabinet po raz pierwszy. Z reguły obawiają się one, że końcowy wynik zabiegu może nie być zgodny z ich oczekiwaniami. Wówczas stosujemy dwa kroki. W pierwszym podajemy 75% przewidzianej dawki kwasu hialuronowego. W drugim (po 2-3 tygodniach) resztę w miejsca, które pacjenta chciałaby bardziej uwypuklić. Takie działanie pozwalają zminimalizować ryzyko niezadowolenia klientki i rozminięcia się wyglądu z oczekiwaniami.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie.

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026

tel. 71 783 37 85
lek.med. Grzegorz Markowicz -medycyna estetyczna  tel: 602 708 286

Czekaj...

Zapisz sie

do naszego newslettera
Menu