O NAS

Od kilku lat można zaobserwować wśród Polaków wzrost świadomości związany z potrzebą dobrego wyglądu. Nic dziwnego - w miarę poprawy jakości życia i rozwoju cywilizacji, każdy chciałby jak najdłużej zachować młody, zdrowy i atrakcyjny wygląd. Wraz z pozytywną zmianą wyglądu poprawia się bowiem nasze samopoczucie i odzyskujemy pewność siebie.

Specjalnie dla tych z Państwa, którzy zapragnęli zmiany w swoim wyglądzie stworzyliśmy nasz gabinet medycyny estetycznej.  Zapewniamy miłą i fachową atmosferę oraz wysoki poziom usług przy stosowaniu surowych reguł higieniczno–sanitarnych.

W gabinecie medycyny estetycznej Keramed stosujemy wszystkie najnowocześniejsze, niechirurgiczne metody wygładzania zmarszczek. Wykonujemy także makijaż permanentny trwale podkreślając urodę brwi, oczu i ust.

W przypadku wątpliwości chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, w czasie których będziemy mogli ustalić i dopasować rodzaj zabiegu do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy!

KERAMED
Gabinet medycyny estetycznej

ul. Poranna 31D
Wrocław, 53-026
tel. 71 783 37 85

lek.med. Grzegorz Markowicz - medycyna estetyczna
tel: 602 708 286

Edyta Markowicz - usuwanie tatuażu makijaż permanentny
tel: 600 056 975
Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00
(rejestracja telefoniczna)

Formularz kontaktowy:

Zgody:

Czekaj...

Zapisz sie

do naszego newslettera
Menu